קוד
מניה 
חפש קוד  

מערכת מותאמת טלפון נייד
 להתחבר לאתר מטלפון נייד 
  www.hon4u.com
 
 
מניות עם פעילות גבוהה יחסית 17:28:
דלק רכב2942-1.18%17:03
מגה אור3612-0.30%17:06
כלל עסקי ביטוח58434.75%17:04
לייבפרסון44368.67%17:06
בי קומוניקיישנס50420.84%17:06
פז נפט59410-0.02%17:24
מיילן13800-0.65%17:24
אלביט מערכות44390-0.83%17:24
 
מניות עם מחזור גבוה בבורסה 17:28:
פועלים25020.28%17:24
בזק5250.75%17:24
לאומי1729-0.40%17:24
טבע116500.00%17:24
דלק רכב2942-1.18%17:03
 

עליות בולטות 17:28:
אינסוליין292025.70%16:59
אייפיסי9018.27%16:53
נקסט ג\'ן18.814.63%16:15
לוי64.513.16%16:58
ישאל2789.02%16:59
 
ירידות בולטות 17:28:
פרוטאולוגיקס32.7-37.71%15:57
מי עדן50-28.57%10:16
ניו הוריזון17-10.53%15:41
טכנופלס ונצרס150.6-10.46%16:58
ליבנטל838-8.59%16:54

 
: לחיפוש של מניה או נייר ערך אחר
בחר/י רשימה

בחר/י נייר ערך

            

מערכת מידהון   - Hon4U

מערכת מידהון מאפשרת לך לקבל מידע משווקי הון בארץ ובעולם.

המידע כולל שערי ניירות ערך מעוכנים , מדדים , מטבעות , סחורות . ניתן להתעדכן לא רק בשערים אחרונים, אלא גם שערים הסטוריים, לראות גרף התנהגות בפסקי זמן שונים .

וגם - מבחר אינדיקטורים טכניים לניתוח הגדול ביותר ! הקש/י כאן

ניתן להתעדכן לגבי מידע על חברות, כגון מאזנים ודוחות רווח והפסד, מנהלים ודירקטורים, בעלי מניות, המלצות אנליסטים ועוד.

גלישה נוחה וקבלת נתונים בעיקוב קטן דרך טלפון סלולרי באמצעות גלישה באתר בלבד !! נסו להקיש שם אתר בטלפון סלולארי שלכם.

באפשרותכם לבחור רשימת ניירות ערך או מדדים המעניינים אתכם וכך תוכלו לקבל את השערים שלהם בזמן אמיתי כמעט אף ללא צורך לרענן את המסך.

ועכשיו : חדש - ניהול תיקי אישי של מניות

הנך יכול/ה להגדיר גם רשימת מעקב המורכבת ממניות, מדדים, תעודות סל, סחורות, מט"ח ועוד -

הקש כאן להסבר כיצד להגדיר רשימת מעקב או תיק אישי

כלי חשוב מאוד נוסף שניתן כאן הוא רענון אוטומטי של כתבות המתפרסמות באתרים כלכליים או אתרי חדשות מרכזיים. אפשר אף לראות את הטקסט שבכתבה בתצוגה מקדימה על ידי מעבר על הסימן >> שסמוך לכותרת הכתבה.

והכלי החשוב הנוסף הוא החיפוש - והוא האפשרות לחפש (בנוסף לחיפוש משוכלל של ניירות ערך השונים) - את הכתבות העדכניות ביותר בתחומים ובנושאים המעניינים את המשתמש.

ועוד דברים נוספים  ...

השווקים בעולם גועשים. האם זה יגיע גם לארץ ?
בכתבתינו הקודמת הראנו שהשווקים בעולם עומדים לבצע גל עליות רציני - דבר שאכן קרה בשבועיים האחרונים אחרי הבחירות בצרפת. השוק בישראל גם כן מראה סימנים ראשונים של התאוששות. האם זה יימשך ויגבר ?
מאת : כתב HON4U 
6/5/2017

מאז כתבתינו האחרונה, אנו חווים שבועיים של עליות רצופות בבורסות אירופה, במדד הנאסד"ק בארצות הברית וגם מקומות אחרים בעולם.
בורסה ישראלית שהיתה יותר סקפטית בתקופה אחרונה, נראה שגם היא מתחילה להשתכנע, שכוון כל השווקים הוא מעלה והפגינה נטיה לעליות, אם כי נטיה מתונה יותר ממקומות אחרים בעולם.

amantadin borreliose amantadin in parkinson amantadin nedir
cefuroxim 500 antibiotika cefuroxim milch cefuroxim alkohol
סימנים להיפוך בשווקים ?
אכן כן - אבל סימנים טכניים צריכים לקבל אישור בשבוע הבא מתוצאות הבחירות בצרפת - במידה והתוצאות לא יהיו גרועות (הסיכויים לתוצאות רעות לבורסה הם לא גבוהים לפי הסקרים אבל ראינו כבר הפתעות בעולם במצבים דומים) - הסימנים הטכניים ייקבלו תמיכה וחיזוק ונראה פריצה גדולה מעלה.
מאת : כתב HON4U 
21/1/4017

הסימנים הם לא מעטים :
מדד הנאסד"ק - שבירת שיא חדש, כנ"ל מדד נאסד"ק 100 . 
מדדים דאו ג'ונס ו - SP&500 : התקרבו מאוד ביום חמישי האחרון וביצעו נסיון פריצה נוסף של מגמת הירידה לכוון חידוש מגמה עולה , לא צלחו בכך , אך המסחר הסתיים באוירה אופטימית, כך שסיכוי לא רע שיבצע את הפריצה הזו כבר היום יום שישי, או בשבוע הבא.
מדד ניקיי היפני - שבירת מגמת ירידה שנמשכה כחודש.
הבורסה בישראל הפגינה עוצמה בימים האחרונים אחרי מגמת ירידה של כחודשיים במדד ת"א 35 - יותר מכל מקום אחר בעולם ! המדד שבר את מגמת הירידה לפני ובנוסף לכך קיבל תמיכה כפולה ארוכת טווח ברמות מעל 1370 ניקודות ולכן סיכויים טובים שיחזור בקרוב למגמת עליה (במקרה זה הוא ייתקל כמובן בהתנגדות חזקה ברמות 1480-1500 ניקודות)
מספר בורסות אחרות בעולם נמצאות בינתיים במגמת ירידה קצרת טווח -בימים האחרונים הגיעו לתבנית לאפשרות של סיום הירידות - אלה הן הבורסות של גרמניה - DAX , לונדון - FTSE ,
שנגחאי. ככל הנראה ממתינים שם לנתונים חיצוניים - פריצה מובהקת יותר בארצות הברית ותוצאות הבחירות בצרפת.
מדד התנודתיות VIX אף הוא קרוב מאוד לשבירה מטה של מגמה עולה. אמנם ביומיים האחרונים היה קרוב לכך , אך שמר בסופו של דבר על מגמה עולה, אך סיכויים טובים שזה יכול לקרות בימים הקרובים.פוטנציאל לעליות בישראל בתקופה הקרובה
הבורסה בישראל לא נהנתה מהעליות שהיו במרבית הבורסות בעולם בחודשים האחרונים. אנו צופים שאם המגמה החיובית תמשך בעולם בפברואר-מרץ אז נראה בארץ עליות שערים יפות במיוחד במחצית השניה של פברואר ובמרץ.
מאת : כתב HON4U 
4/2/2017


​​היינו עדים למימוש רווחים מתמשך בבורסה הישראלית בחודש ינואר - כמו שצפינו גם בכתבות קודמות. כמו-כן ציינו כי הבורסות בחו"ל בשלות לחזרה למגמת עליות לאחר שעברו בהצלחה "מימוש דהלוקס".
ואכן בימים האחרונים אנו עדים לכך שהמגמה החיובית בתחדשה בחו"ל, אך הבורסה בארץ טרם חזרה מהדישדוש שלה.
אחת הסיבות למגמה זו בארץ היא החולשה במניות הפארמה. אולם מניות האלה התאוששו מעט בתקופה האחרונה וזה לא הספיק עד כה להביא לשינוי המגמה במעוף.

הסיבה השניה והראשית להיום היא רפורמת המדדים הצפויה להתבצע סופית ב 9 לפברואר. הרפורמה הזו תביא לכך שביום הזה צפויים הצעים לא קטנים ברבות ממניות המעוף ות"א 100 בגלל שינויי המשקלים של המניות בתעודות סל. 
מסיבה זו גופים רבים מבצעים מזה מספר חודשים מכירות בתעודות הסל שעוקבות אחרי מדדים מרכזיים אלה, דבר שמוסיף למגמה השלילית ולא מאפשר לבורסה להתרומם.

אנו מעריכים שמגמה זו תגיע לקיצה בימים הקרובים ולא נופתע גם אם כספים רבים ינסו לחזור למניות המעוף כבר ביום הרפורמה - 9 לפברואר, דבר שכלל לא יביא לירידת במניות אלה ביום המדובר.
ובאופן כללי , אם כמובן האוירה החיובית תישמר גם בחו"ל בתקופה הקרובה - כל הלחץ יירד מהמניות בתל אביב בשבוע הבא וכספים רבים יחלו לחזור למדדים המובילים. עובדה זו עשויה לגרום לעליות שערים יפות במיוחד בתקופה הקרובה ואולי אף לפריצת רמת 1500 הניקודות במדד המעוף.

פרט לאוירה מחו"ל אנו לא רואים כרגע אירועים אחרים שיכולים להשפיע לרעה על הבורסה בארץ - חקירת נתניהו לא אמורה להשפיע - גם אם תהיה המלצה להעמידו לדין - החלטת היועץ המשפטי תקח מספר חודשים וגם במקרה של המלצת היועץ להעמדה לדין והקדמת הבחירות - הסביבה הכלכלית החדשה לפחות מבחינת הסקרים עד כה - שמירה על כוחו של הליכוד וגידול בכוחו של יאיר לפיד והפחתה בכוחם של מפלגת העבודה ומשה כחלון - אמורים רק להיות לטובת הבורסה.

לגבי מניות הפארמה - הן הגיעו לתחתית, הערכה זו שלנו מתחזקת עם התנהגות של המניות בתקופה האחרונה, כאשר המניות מגיבות בעוצמה פחותה לאירועים שליליים וזה אומר שמניות הפארמה ככל הנראה הגיעו לתחתית או קרוב לתחתית ומכאן בשלות  לבצע תיקון כלפי מעלה.

כל הסיבות שפירטנו ובהובלת הסיבות העיקריות העיקרית -  המגמה החיובית בעולם שצפויה להמשך בקרוב והרפורמה במדדים בישראל שלחצה את הבורסה עד כה לשלילה וצפויה להביא להזרמת כספים למדדים העיקריים בארץ בקרוב - אנו משערים שלפחות בתקופה הקרובה יש להעדיף השקעה במדדים המרכזיים בארץ על כל מקום אחר בעולם, דבר שעשוי להוביל אף לעליות די משמעותיות במדדים המרכזיים בישראל.


האם מגמת המימוש הסתיימה ?
בשבועיים אחרונים  היינו עדים למגמת מימוש בבורסות העולם. בחלק מהבורסות המימוש היה חזק יותר (למשל בארץ) ובאחרות ראינו "מימוש דלוקס" - תוך כדי יציבות או ירידות קלות. עכשיו לדעתינו, השוק חופשי לחזור לעליות
מאת : כתב HON4U 
21/1/2017

צפינו למימוש רווחים בכתבתינו הקודמת ואכן המימוש הזה הורגש בעיקר בבורסה בארץ ומידה קטנה יותר במדד המרכזי של ארצות הברית דאו ג'ונס . בורסות אחרות נסחרו בדרך כלל ביציבות.

המימוש הנ"ל הוא "מימוש דהלוקס" - מי שרצה למכור הצליח למכור ללא שינוי או בירידות קלות ולכן לדעתינו השוק בשל לגל עליות נוסף.

לא שהפרמטרים השתנו - השוק ברובו עדיין גבוה, אך מכל כוון קובעי המדיניות ממשיכים לתמוך בהזרמת כספים, ריבית נמוכה, הורדת מיסים ועוד דברים חיוביים עבור השווקים.

גם טכנית השווקים עמדו בצורה טובה במימוש ונבנה בסיס לגל עליות נוסף.

בארץ צפינו בירידות חדות יחסית , חלקן בגלל התאמות שמבוצעות לקראת רפורמת המדדים והשערים הגיעו לרמה אטרקטיבית במיוחד.

לדעתינו אם לא יהיו הפתעות מחו"ל, חודש פברואר יכול להיות חיובי במיוחד בארץ, במיוחד אם יגיע תיקון אחרי ירידות חדות במניות הפארמה, דבר שבהחלט אפשרי.

אם העליות בחו"ל יימשכו גם בחודש מרץ, אז גם אז לדעתינו, המדד צפוי להניב תשואה עודפת על בורסות חו"ל.
amantadin borreliose amantadin nebenwirkungen amantadin nedir
aripiprazol tablete aripiprazol depression aripiprazol 7 5 mg
האם הבורסות לקראת מימוש ?
צפינו לגל עליות בבורסות אחרי בחירתו של טראמפ וזאת בניגוד לדעות "מומחים" שפורסמו בכלי התקשורת. מתי נראה שינוי מגמה ?
מאת : כתב HON4U 
7/1/2017
לאחר תקופה של עליות די חדות בבורסות העולם, נראה שהגיע הזמן למימוש רווחים.
הבורסות בכל העולם ביצועו מהלך מאוד יפה בתקופה אחרונה.

אבל יחד עם זאת אנחנו יודעים שהבורסות די מנופחות וזו רק שאלה של זמן מתי יגיע המימוש.
אנו מאמינים שהמימוש הזה יגיע בימים הקרובים.
ואלה הסיבות לכל :

באופן קבוע יש אינטרסים שמחזיקים את הבורסות (ובעיקר הבורסה הראשית של ארצות הברית) בסוף שנה.
יש גם אלמנטים טכניים שגורמים לזרימת כספים לבורסה בתחילת חודש ינואר. והנה עברו ימים ראשונים של החודש בעליות. 
בנוסף מדד הדאו גונס הגיע לניקודת התנגדות חזקה ב 20,000 ניקודות. ראינו עד כמה הוא מתקשה לפרוץ את הרמה הפסיכולוגית הזו. אנו לא טוענים כאן שבסופו של דבר רמה זו לא תפרץ - אבל גם אם תפרץ - אז לדעתינו זה יהיה עניין זמני שלאחריו יבוא המימוש.
לזה נוסיף את הנאסדק שהגיע לרמה שלפני מפולת של שנת 2000. וזו עוד סיבה לתיקון.
נוסיף כי מבדיקה היסטורית שערכנו - זה תרחיש כמעט קבוע לאורך שנים שבין 5 - 10 בינואר ועד סוף ינואר מתרחש מימוש רווחים (זה קשור למאפיינים טכניים שהזכרנו קודם).

כל הגורמים החיוביים העיקריים על כן הסתיימו או יסתיימו בימים הקרובים
ואולי כבר בתחילת שבוע הבא ואז,  לדעתינו נראה תיקון. 
ומה יהיה גודל התיקון ? זאת נראה במהלך התיקון . זה לא בהכרח ייסמל את סיום מגמת עליות ארוכת טווח. אולי כן ואולי לא.
אולי אחרי התיקון נראה שוב שבירת שיאים - לפני מימוש רציני יותר.
אבל אנו מעריכים שהתיקון חייב להגיע ממש בימים הקרובים.

דווקה הבורסה בארץ מעט איכזבה אותנו - אבל זאת מסיבה מוצדקת - מניות הפארמה המשיכו בחדשות השליליות שלהם ולא הצליחו לשנות את המומנטום על אף בחירתו של טראמם שאמורה להשפיע עליהן רק לטובה, אבל לטווח הקרוב ככל הנראה זה כבר לא ישפיע  ואנחנו ממשיכים להאמין בחברות האלה לטווח רחוק. 
לזה נוסיף תוצאות רעות בניסוי של חברת אופקו - שהיא מניה משמעותית במדד המעוף, שלדעתינו לא השתקף מספיק במחיר המניה - ויש לה עוד לאן לרדת.
לכן ככל הנראה אנו נראה גם תיקון בארץ בדומה לתיקון בחו"ל.


cefuroxim 500 antibiotika bhvormegeter.site cefuroxim alkohol
מה יהיה כוון השווקים אחרי הבחירות ?
בניגוד למה שכותבים לכם באתרים הכלכליים - הבורסה תעלה בכל תרחיש, אחרי שהגיעה לשפל בימים אחרונים.
מאת : כתב HON4U 
6/11/2016

בימים אחרונים אנו קוראים בכל האתרים הכלכליים הפחדות מסוגים שונים על מה שיקרה בבורסה אם דונאלד טראמפ ייבחר.
כתבות אלה מובילות לירידות חדות ומתמשכות בבורסה ישראלית בשבועות אחרונים.
 הנפילות בארץ בתקופה האחרונה היו אף גדולות יותר מהירידות בארצות הברית - וזאת ללא שום הצדקה.
כמובן , מניות הפארמה תרמו אף הן לירידות (בגלל התבטאויות של הילרי קלינטון בדיקות בנושא מחירי התרופות), אך הגיעו עתה למחירים מאוד-מאוד אטרקטיביים, המגלמים את הגרוע ביותר בענף.
כאמור, אנו לא מסכימים להערכות אלה ולדעתינו הן נובעות גם מחוסר ידע, מפאניקה של הכתבים והאנליסטים ואולי אף חלקן נעשה במתכוון.
לכולם ברור מה יהיה במקרה של בחירתה של קלינטון - השוק מחכה לזה ומכוון שהשוק ירד מהפחד (הלא ממש מוצדק) מבחירתו של טראמפ., העליות במצב שהילרי קלינטון תיבחר  יכולות להיות חדות - לא פחות מ 3 אחוזים תוך מספר ימים.

ומה יהיה במקרה של ניצחון של טראמפ ? כאן אנו לא מסכימים לדעה הרווחת.
ובכן - תראו מה קרה בברקזיט. הבורסות התחילו בירידות חדות ובאותו היום תיקנו לירידות קלות יחסית. ותוך כמה ימים שלאחר מכן הגיעו לשיאים חדשים. ולדעתינו בחירתו האפשרית של טראמפ בוודאי שאינה גרועה יחסית ל "ברקזיט".
לכן לדעתינו, זה יהיה המצב גם הפעם - רק שבארץ העליות יהיו בעוצמה הרבה יותר גדולה - זאת בגלל עליות חדות במניות הפארמה שישאפו עידוד מבחירתו של טראמפ.
לכן לקנות היום מניות המעו"ף - מדד תא25 בארץ, מדד שכרבע ממנו מורכב ממניות הפרמצבטיקה - זה מצב של WIN-WIN : בכל תרחיש שלא יהיה נראה כאן עליות שערים לאחר הבחירות  !
where to get naltrexone naltrexone alcoholism medication can naltrexone be abused
Loading
 
שלום אורח ,  משתמש חדש    התחבר/י    
 
ניתוחי שווקים עולמיים
האם 17150 - זה המחסום הרציני של דאו ג'ונס ?
אם אכן כך, אנו צפויים למפנה וירידות בכל בורסות העולם בקרוב.
מאת : כתב Hon4U  (13/09/14)
מדדי העולם פרצו את רמת ההתנגדות
פריצת רמות ההתנגדות מעלה הסתברות להמשך המגמה החיובית בקרוב.
מאת : כתב Hon4U  (10/10/13)
המפתח לכוון עתידי במעוף - רמת 1170 .
יכולת של הבורסה לשמור על התמיכה ברמת 1170 תקבע את המשך המגמה.
מאת : כתב Hon4U  (24/01/13)
לכתבות נוספות...